Львів'яни зустріли нового губернатора криками "ганьба!"

Львівська область цього тижня зустрічала нового губернатора Олега Сала, який прийшов на місце Віктора Шемчука. За 3,5 роки президентства Віктора Януковича - це вже п'ятий голова Львівської облдержадміністрації. І, на відміну від попередників, він добре відомий львів'янам.

Новоспечений губернатор пообіцяв чесно працювати

Новий губернатор вдавав, що не чує вигуків. В своєму виступі пообіцяв чесно працювати, однак промова спровокувала в залі сміх.

Я вважаю, що всі кадрові рішення....і на користь людей. Багато зроблено, але треба ще більше", - вважає віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Сало прийшов з посади керівника Івано-Франківської міліції

Олег Сало повернувся на Львівщину з посади керівника Івано-Франківської міліції. Він був головою Львівського обласного управління міліції під час президентської кампанії 2004 року. І так там відзначився, що у 2005-му Генпрокуратура завела проти нього одразу дві кримінальні справи: за порушення виборчого права та зловживання владою. Згодом його оголосили в міжнародний розшук. З приходом до влади Віктора Януковича справи були призупинені, а сам Сало отримав звання генерала.

"Сало буде виконувати завдання влади з фальсифікації", - Луценко

Тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко впевнений, що новопризначений губернатор Львівської області, як і 2004 році, призначений спеціально під вибори 2015 року.

Нинішня влада розглядає Західну Україну приблизно як Сталін розглядав Галичину в 40-х роках, він вважає, що це - повстанський край, до якого треба присилати карателів, котрі не можуть мати жодних стосунків з місцевим населенням і не підуть з ними на жодний діалог, - вважає Луценко.

Мер Одеси Костусєв склав повноваження

Одночасно із кадровими змінами у Львові, мер Одеси Олексій Костусєв написав заяву про складання повноважень.

Я називаю це очікуваною сенсацією, тому що Олексій Олексійович не раз перебував на межі відставки, не раз в Одесі були гучні корупційні скандали, не раз висловлювалася невдоволення його роботою міського голови, але кожного разу він уникав цієї долі. А на цей раз не вийшло, - говорить голова КВУ в Одеській області Анатолій Бойко.

Посада губернатора Одеси Едуарда Матвійчука теж висить на волосинці. Про його відставку вже відкрито говорять в місцевому політикумі, хоч і заяв президента щодо його долі не було. Тим часом, не жаліє слів для критики опонента попередник Костусєва у кріслі мере кріслі, а нині депутат від УДАРу Едуард Гурвіц.

Чим довше він продовжував працювати, тим ясніше ставало жителям міста, що він неадекватний. У нього з'явилася кличка "Петлюшка", "Кактус". Було видно, що його треба лікувати, лікує у психлікарні, - вважає Гурвіц.

Позачергова сесія міськради в Одесі - 4 листопада

Тепер в Одесі справа за міською радою, яка повинна прийняти відставку мера. На 4 листопада призначили позачергову сесію. Якщо депутати підтримають прохання Костусєв, то виконувати обов'язки мера до виборів буде секретар міськради Олег Бриндак. Якщо ж звісно, не змінять і його.