Суд над Корбаном

27 грудня суд відновив слухання у справі Геннадія Корбана. Його знову на інвалідному візку доставили у зал суду.

Та в суді Корбану різко погіршало, відтак суд дозволив повернути лідера УКРОПу на стаціонарне лікування. Суддя також зобов'язав надати Кобрану належну медичну допомогу.

Однак до лікарні Корбан так і не доїхав. Невідомі, за словами адвокатів представники СБУ, повернули підсудного до суду. Суддя прийняв рішення проводити засідання у закритому режимі та оголосив перерву.

Під час паузи у залі стало ще гарячіше. Правоохоронці силою почали відтісняти прихильників Корбана. Лідер УКРОПу почав періодично втрачати свідомість.

Також у залі були присутні хлопці у цивільному та у балаклавах. Є інформація, що ці молодики — активісти УКРОПу.

Після кількох відхилених клопотань захисники Корбана заявили про відвід судді Оксані Бірсі, яка розглядала заяву про відвід судді Миколи Чауса. Адвокати просили також відкласти засідання до ранку.

Коли це не допомогло, Корбан заявив, що відмовляється від своїх адвокатів. Однак і це не допомогло перервати засідання. Станом на зараз розгляд зміни запобіжного заходу для Корбана продовжується.

Пісня про "гумконвой"

Відомий російський співак Стас П'єха заспівав про "гуманітарний конвой", який Росія регулярно відправляє на Донбас.

"Доставит груз земле родной, гуманитарный наш конвой… Когда тревожный бьет набат, встает за брата кровный брат", — співає П'єха.

За словами Стаса, гумконовой — це "братня допомога".

Я не даю хабарів

Сьогодні, 28 грудня, у Львові проведуть публічну акцію: "Я не даю хабарів". Активісти-волонтери роздаватимуть червоні торбинки із написом "Я не дякую хабарем" та конверти "не для хабарів".