Мер зазначив, що особисто не знайомий з активістом. Проте, за словами Садового, суд над Стерненком стосується кожного українця.

Актуально 8 років за ґратами: для Стерненка готують обвинувальний вирок

Садовий підтримав Стерненка

Садовий зазначив, що сьогодні українці повинні чітко показати, що слідкують за справою Стерненка.

Я не знайомий особисто із Сергієм Стерненком. Але зараз це не важливо. Бо сьогодні в Одесі черговий суд не над другом чи знайомим, а над звичайним українським хлопцем, який одного разу скористався своїм правом на самозахист,
– розповів міський голова.

За словами мера, суд над активістом стосується усіх, хто хоче почуватись у безпеці, живучи в Україні.

"Ми маємо дуже чітко просигналізувати, що слідкуємо за цією справою! Це стосується сьогодні кожного, хто живе в Україні й хоче відчувати себе в безпеці. Сергію, сьогодні ми з вами", – підсумував Садовий.

Коротко про те, у чому звинувачують Стерненка

  • Стерненка звинувачують у викраденні Сергія Щербіча з метою заволодіння його грошима – 300 гривнями.
  • За словами самого активіста, Щербіч є проросійським колаборантом та партійцем й депутатом "Довіряй ділам". Він повністю підконтрольний меру Одеси Геннадію Труханову.
  • Щербіч написав заяву проти Стерненка ще 5 років тому. Протягом усього цього часу "постраждалий" жодного разу не з'являвся у суді. Проте, за словами активіста, "нещодавно Щербіча мало не силою привела прокурорка".
  • Стерненко наголосив, що уся справа проти нього ґрунтується лише на показах Щербіча.
  • Активіст називає цю справу "політично вмотивованою розправою мера Одеси Геннадія Труханова". Саме міський голова Одеси, ймовірно, вже тричі замовляв вбивство активіста.