Ось так виглядає велосипедний Львів з пташиного польоту.

львів велосипеди
Велосипедний Львів з пташиного польоту

Понад сотня веломанів зібрался на площі Ринок на сніданок, аби поласувати кавою і підтримати командний настрій. Серед любителів двоколісних й Ірина. Їздить велосипедом викладати англійську до своїх учнів. Щодня проїжджає по вісім кілометрів. "Це, насправді, дуже круто. Велосипедом це завжди буде максимум 20 хвилин, що б не сталося: чи якісь виступи були, чи організовані івенти – ти завжди заїдеш за цей час на роботу", – поділилась досвідом викладачка англійської Ірина Саврук. Долучилися до акції "Велосипедом на роботу" і чиновники міськради.

Читайте також: Пішоходи зможуть "штрафувати" водіїв за неправильне паркування: створено спеціальний додаток

Змінили громадський транспорт на велосипед і харків'яни. Традиційне гасло акції : "Лиши автівку – пересядь на велосипед!". Цим учасники і екологію рятують, і привертають увагу до безпеки руху на дорогах. Щоправда, організатори кажуть, на жаль, містяни поки ще не готові повністю пересісти на велосипеди.

харків велосипеди
Щасливі харків'яни на велосипедах

Акцію "Велосипедом на роботу" організовують в межах Європейського тижня мобільності. Попереду у веломанів ще осінній марафон, який відбудеться 22 вересня, у суботу. І знову ж таки – на двоколісному транспорті.