Манчестер Сіті – Ліверпуль 2:1
Голи: Агуеро, 40, Сане, 72 – Фірміно, 64

На 17-й хвилині поєдинку Мане міг виводити "Ліверпуль" вперед. Після передачі Салаха сенегалець вийшов віч-на-віч з Едерсоном, але влучив у стійку.

Після цього захисник "містян" Стоунз вибивав м'яч із власного штрафного майданчика, але влучив у голкіпера, що ледь не призвело до голу. М'яч лише на кілька міліметрів залишився на лінії воріт. Технологія фіксації голів продемонструвала неймовірний фарт господарів.

Все ж на 40-й хвилині господарі поля відкрили рахунок у матчі. Бернарду Сілва з лівого флангу прострілив на ближню штангу, Агуеро першим дотиком прийняв м'яч, а другим з гострого кута потужно пробив над руками голкіпера.

Вже у другому таймі "мерсисайдці" змогли зрівняти рахунок у матчі. Александер-Арнолд з правого флангу навісив на дальню штангу, Робертсон скинув м'яч, і Фірміно точно пробив по порожніх воротах – 1:1.

Однак паритет у матчі тримався не довго. На 72-й хвилині Сане встановив остаточний рахунок у матчі, коли зліва увірвався в штрафну "Ліверпуля" і точно пробив у дальній кут – м'яч від штанги влетів у сітку.

Таким чином, "Манчестер Сіті" вдалося здолати свого найбільшого конкурента у нинішньому розіграші АПЛ і скоротити відставання до 4 очок.