Маріуполь – Бордо: відео голів та моментів матчу Ліги Європи

Маріуполь – Бордо відео голів матчу Ліги Європи 9 серпня
      Маріуполь – Бордо відео голів матчу Ліги Європи 9 серпня / fcmariupol.com

"Маріуполь" у рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи поступився в Одесі французькому "Бордо" з рахунком 1:3.

"Маріуполь" швидко вийшов вперед зусиллями Дмитра Мишньова: на 7-й хвилині після навісу з кутового хавбек зумів відкрити рахунок в матчі дальнім ударом.

Але ще в першому таймі "Бордо" вийшов вперед - дубль за 4 хвилини оформив Гаетан Лаборд. На старті другого тайму французи остаточно добили господарів: Ауреліо Тчуамені завершив відмінну комбінацію гостей – 1:3.

Поєдинок у відповідь відбудеться 16 серпня в Бордо. Переможець за сумою двох матчів зіграє у вирішальній стадії відбору Ліги Європи – раунді плей-офф – з кращою командою в парі "Ягеллонія" (Польща) – "Гент" (Бельгія).