Про це повідомила глава МОЗ Росії Вероніка Скворцова, пише "Інтерфакс".

Читайте також: Через моторошну трагедію у Керчі у Криму оголошено жалобу

Так, у російському відомстві повідомляють, що із загальної кількості постраждалих 6 осіб отримали амбулаторну допомогу, інші перебувають в лікарнях. Із них 10 людей перебувають у реанімації.

П'ятеро – у коматозному стані, медики намагаються стабілізувати їхній стан до ранку,
– повідомила міністр.

Раніше незаконний "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов заявляв про 12 осіб, які перебувають у важкому стані. Натомість видання "ТАСС" із посиланням на заяву глави окупаційної адміністрації Керчі Сергія Бороздіна повідомляє про 10 людей, які перебувають в реанімації. За словами представника окупційної влади, наразі опитати їх неможливо.

Дивіться відео про масове вбивство у Керчі:

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованого міста Керч стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, її підірвав невідомий молодий чоловік, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі.

Згодом стало відомо ім’я нападника. Ним виявився студент 4 курс випускного курсу коледжу, 18-річний Владислав Росляков. Також зявилася інформація, що підозрюваний у нападі на коледж після інциденту застрелився.

Через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, але потім її перекваліфікував на масове вбивство.