Найцікавіше, що позов розглядає суддя Печерського суду, який, за дивним збігом і порушуючи закон, опікується усіма справами кума Путіна проти журналістів і нардепів. За цей блог Сергія Лещенко кум Путіна і одіозний політик Віктор Медведчук подав до суду і на самого депутата і на 24 канал.

Блог Лещенка можна прочитати тут: Хто стоїть за підвищенням цін на пальне

Сергій Лещенко тоді розповів, що за допомогою СБУ президент Порошенко зачистив ринок скрапленого газу для себе та кума Путіна Віктора Медведчука.

медведчук
4 фірми, які пов'язані безпосередньо з Медведчуком

СБУ почали тиснути на трейдерів, а в цей час на ринок зайшли 4 фірми, які пов'язані безпосередньо з Медведчуком.

Порошенко в цей час повністю домовився з ним по бізнесу, телеканалах, він дозволив йому отримати цілий шмат внутрішнього споживання автомобільного газу, дизелю антимонопольні органи дали дозвіл, СБУ цьому сприяло,
– розповів народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

Афілійованість згаданих фірм з Медведчуком в своїх розслідуваннях кілька разів доводили різні видання. А журналісти програми "Схеми" навіть зафіксували приліт Медведчука з власником компан Proton Energy Group Нісаном Мойсеєвим. Компанії належить фірма "Глуско Україна". Це одна з чотирьох, вже згаданих, під яку, за даними журналістів-розслідувачів і "зачистили" ринок газу. Та Медведчук все одно заперечує свою причетність до продажу пального і вимагає спростування інформації.

Читайте також: "Не вважаю Росію агресором": Медведчук вкотре розповів про свою симпатію до Кремля

Щоправда представник політика в суді не захотів пояснити, які має докази непричетності Медведчука до схеми. Свій позов Медведчук подав до Печерського районного суду. Хоча ні 24 канал, ні нардеп Сергій Лещенко у цьому районі Києва не зареєстровані. Але політик не дарма хотів, щоби справу розглядав саме Печерський суд.

Він подав 10 позовів і відкликав, поки авторозподіл не направив на потрібного суддю, залишився лише позов, який потрапив до судді Соколова, це суддя близький до Медведчука,
– наголосив Лещенко.

Саме цей суддя вже розглядав і задовольнив позов Медведчука про захист честі і гідності до іншого нардепа – Володимира Ар'єва. Та за неймовірним співпадінням саме Олексій Соколов постановив, щоби поліція відкрила справу проти журналіста програми "Схеми" Михайла Ткача про ніби-то втручання в "приватне життя Медведчука". Йдеться про зйомки прямих перельотів з України в Росію в обхід закону. Особою, яка є офіційним переговірником з Кремлем щодо звільнення звідти українських політв'язнів.

соколов суддя
Суддя Олексій Соколов

Цікаво, що саме під час однієї зі зйомок, через яку проти Михайла Ткача відкрили справу, і було зафіксовано зв'язки Медведчука з раніше згаданим Нісаном Мойсеєвим. Хоч охоронці політика й перешкоджали роботі розслідувачів. Журналісти 24 каналу поцікавилися у судді як так сталось, що всі 3 позови Медведчука, направлані до Печерського суду, потрапили на розгляд саме до нього. Проте залишились без коментаря.

Читайте також: Крим сьогодні є Росією, – Медведчук похвалився відпочинком на півострові

Сергій Лещенко і представник нашого каналу збираються подавати прохання про відвід ймовірно залежного від Медведчука судді. А люди одіозного проросійського політика тим часом не зупиняються. Нещодавно виграли в адмінсуді позов проти голови парламентського комітету Вікторії Сюмар, яка звернулася до поліції з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності охоронцями Медведчука.