Ацтеки вже вдев'яте у своїй історії здобули трофей чемпіонів Зони КОНКАКАФ. У фінальному матчі "Голд Кап" в американській Пасадені команда Де ла Торре здобула вражаючу вольову перемогу над господарями змагань збірною Сполучених Штатів.

Розпочиналось усе якнайкраще саме для зоряно-смугастих. Майкл Бредлі після кутового чітко зіграв головою і відкрив рахунок протистояння.

Згодом Лендон Донован, опинившись на вбивчій позиції, ефектно подвоїв перевагу американців. Музика, втім лунала недовго. За 6 хвилин після цього до мінімального відставання мексиканців скоротив Пабло Баррера. І ще у першому таймі нагоди відновити статус-кво не змарнував Андрес Гуардадо. Підхопивши кураж, хлопці у чорному кинулись розвивати успіх у другій половині зустрічі. Смачно приклавшись до м'яча зовнішнім боком ступні вже уперед Мексику вивів автор першого м'яча Баррера.

Штати могли відігратись на от після пострілу Клінта Демпсі суперників врятувала хрестовина. Врешті-решт поставити ефектний знак оклику судилось не кому іншому, як Джованні Дос Сантосу. Нападник за яким нещодавно активно полював "Дніпро" просто познущався над голкіпером та захисниками господарів і насамкінець спрямував м'яча у самісіньку дев'ятку. 4:2. Вдруге поспіль Мексика виграє фінал у Сполучених Штатів.