Прикметно, що серед зрадників є й учасники АТО. Про це повідомили в Запорізькій ОВА 28 травня.

Зверніть увагу Ювілейна цифра знищених росіян і 36 обстрілів на Сумщині: основне за 94 день війни

На бік ворога перейшов і начальник із заступником

У Мелітопольському районі Приазовський відділ поліції тепер називається "народною міліцією", бо перейшов на бік ворога,
– мовиться в повідомленні.

Співпрацювати з ворогом погодилися щонайменше 35 працівників відділу на чолі з начальником та його заступником. Місцева влада припускає, що подібна дія поліціянтів могла бути викликана психологічним, а, можливо, й фізичним тиском на людей та їхні родини.

Ситуація на Запорізькому напрямку

  • На Запорізькому напрямку ворог застосував міномети, реактивну та ствольну артилерію вздовж лінії зіткнення. Завдав авіаційних ударів із літаків штурмової авіації Су-25 в районах Малої Токмачки та Оріхова.
  • У Михайлівській громаді, подібно до інших окупованих територій, росіяни проводять перереєстрацію підприємців. За нову ліцензію треба буде заплатити. Перереєстрацію вимагають здійснити до 10 червня. У випадку відмови – працювати підприємцю заборонять.
  • У селі Обільне Мелітопольського району відновили виробничий процес на заводі автотракторних запчастин. Пропагандистські ЗМІ вже показали, як працює один із цехів підприємства, "віджатий" у власника Анатолія Кузьміна. Зараз пропагандисти розповідають, що на заводі виготовляють запчастини для автомобілів.
  • На жаль, мародерство на Запоріжжі процвітає. За даними прокуратури, представники окупаційної адміністрації країни-агресора викрали картки та талони на пальне з комунальних підприємств та установ. Для того, щоб реалізувати крадіжку, мародери звернулись за допомогою до колишнього працівника паливної компанії. Він за певний "відкат" на підконтрольній Україні території збував талони на пальне, викрадені з підприємств.
  • Для поповнення ворожих підрозділів росіяни беруть навіть людей з інвалідністю. Про це СБУ розповіли полонені загарбники, яких з різними групами інвалідності росіяни "мобілізували" в ОРДЛО.

Вас може зацікавити – з Чорного моря масово повтікали російські кораблі: відео