Про це мовиться у офіційно оприлюдненій Генеральній ліцензії №13а.

Читайте також: ЄС хоче завдати санкційного удару по відповідальних за "вибори" президента РФ у Криму

Так, відповідно до неї, термін, відведений інвесторам на припинення бізнесу або володіння активами російських компаній GAZ Group, EN+ Group PLC і United Company Rusal PLC, тепер завершується не 7 травня, а опівночі 6 червня 2018 року.

Крім того, у цьому ж документі фігурують компанії "ІркутськЕнерго", автомобільний завод ГАЗ та Rusal Designates Activity Company, яких не було вказано в попередній ліцензії, що вийшла 6 квітня під номером 13.

Також Мінфін США випустив генеральну ліцензію №12b, яка, як і попередня №12А, наказує до 5 червня припинити всі поточні операції та розірвати контракти з агрохолдингом "Кубань", компаніями "Базовий елемент", "Газпром буріння", групами "Ренова", "Ладога Менеджмент", АТ NPV Engineering, B-Finance і SC EuroSibEnergo – усі вони також потрапили до санкційного списку.

Зауважимо, згідно з новими документами, американським і іноземним компаніям все ж потрібно завершити виконання чинних контрактів з Rusal до 23 жовтня 2018 року.

У генеральних ліцензіях зазначається й те, що обмеження запроваджуються у зв'язку із санкціями проти Росії, що є пов’язаними з її агресією проти України.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану "кремлівську доповідь", в якій фігурували наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен, які були розділеними на чотири категорії: "Президентська адміністрація", "Кабінет міністрів", "Інші високопоставлені політичні лідери" та "Олігархи".

Вже 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів – у переліку опинилися 38 російських багатіїв.