Про це йдеться у статті для The Telegraph, яку Гевін Вільямсон написав з нагоди 100-ліття Королівських ВПС.

"Загроза Великій Британії з боку РФ зростає. Путін використовує гібридні методи для підривного впливу на інші країни, та має відношення до "безсоромних" кібер-операцій", – переконаний Вільямсон.

Читайте також: Не дипломатами єдиними: Британія погрожує закрити ще й "лігво шпигунів" РФ

Особливою небезпекою для Великобританії та світу є те, що Росія – ядерна держава, яка активно розробляє ракети великої дальності польоту.

Окрім того, міністр відзначив і отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля у Солсбері. Саме поведінка Росії у цьому випадку (як саме отруєння, так і згодом після звинувачення) лише посилюють відчуття небезпеки, яке може йти з Москви.

Відтак, за словами Гевіна Вільямсона, його країні "критично необхідно" посилювати оборонний комплекс через зростаючу загрозу з боку РФ.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані. 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною.

14 березня прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів. Росія у відповідь оголосила, що висилає стільки ж дипломатів РФ та припиняє діяльність на своїй території міжнародної організації "Британська рада".