"Міннесота" очолила регулярний чемпіонат

"Міннесота", здобувши четверту перемогу поспіль, стала новим лідером регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги.

Дві шайби, що "Анахайм" закинув у дебюті поєдинку, лише розлютили гостей. Хітлі, Велман, Бушар, Джонсон і Клатербак забезпечили "Вайлд" підсумкову перемогу. 3:5, з останніх десяти поєдинків "качки" виграли лише один.

П'ять шайб у ворота суперників змогли закинути й хокеїсти "Ванкувера". В канадській битві проти "Калгарі" "Кенакс" програли перший період. Однак згодом холоднокровно розправилися з опонентами – 5:1. Головним творцем успіху фіналістів останнього Кубка Стенлі став Девід Бут - гол і дві результативні передачі.

А першою зіркою ігрового дня став форвард "Колорадо" Раян О'Райлі. Саме його дубль допоміг "лавинам" перервати серію "Детройта". Після семи перемог поспіль "червоні крила" капітулювали в Денвері – 4:2.