Фото опублікував блогер Денис Казанський у себе на сторінці у Facebook. Він додав, що місто знає непогано, оскільки жив тут і працював у 2005-2006 роках.

"Я очікував всякого. Але раптом виявилося, що за 11 років не змінилося практично нічого. У тій частині міста, де я жив – 95-й квартал, проспект Гагаріна, Соцмісто, все так і залишилося, як було", – пише журналіст.

Читайте також: Як виглядає гіпермаркет "Метро" у Донецьку: приголомшливе фотопорівняння

Зі змін, які спіткали місто, Казанський помітив лише локальні: змінились вивіски на деяких магазинах, з'явились нові кафе на місці старих, ще у місті з'явився новий пам'ятник і квітковий годинник.

Глобально – місто наче законсервувалося в 2006 році. Місцями стало навіть гірше. Тротуари в центрі за ці десять років взагалі не ремонтувалися. Жоден фасад по проспекту Гагаріна не оновлений. Вулиця Єсеніна, розташована в самому центрі міста, біля міськради, прийшла в повний занепад,
– додав він.

Окрім того, блогер помітив, що у центрі міста не побачиш жодної новобудови, лавки зруйновані, чимало магазинів закриті.

"Я був вражений цим. Кривий Ріг хоч і провінція, але місто з населенням майже 700 тисяч осіб. Трохи менше Львова. За всіма показниками воно повинно бути багатим містом. Він перенасичений промисловістю, причому всі промислові підприємства працюють", – зазначив Денис Казанський.