Таку позицію Путін висловив на спільній пресконференції з угорським президентом Віктором Орбаном, пише УНІАН.

Читайте також: Путін прокоментував скандальний візит Зеленського до Золотого

Російський президент сказав наступне: "Що стосується зустрічі в нормандському форматі: ми завжди готові до будь-яких зустрічей, у тому числі в нормандському форматі".

Тільки б вони були добре підготовленими та не призвели до порожніх розмов. А закінчувалися б результатом, який йшов би на користь врегулювання в цілому,
– наголосив Путін.

Зауважимо, що 29 жовтня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на інвестиційному форумі в Маріуполі говорив про зустріч лідерів чотирьох держав у нормандському форматі. Мовляв, вона може відбутися у листопаді, попередня дата відома, але ще не всі сторони погодилися.

При цьому міністр підтвердив: до зустрічі "нормандської четвірки" має відбутися розведення військ на трьох погоджених ділянках – у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському.

Зустріч "нормандської четвірки" (Зеленського, Путіна, Макрона та Меркель) має відбутися у Парижі. Про цю зустріч говорять вже кілька місяців, та саміт досі не відбувся через різні позиції сторін та відсутність можливості їх узгодження.