Моряк з Одеси помер на судні

Як пояснив морський юрист Микола Гольбін, трагедія трапилась на борту одного з судів компанії Blumenthal. Судно THORN1 зламалося в Аденській затоці поблизу Джибуті.

До теми 10 українців застрягли на зламаному судні біля берегів Африки, є загиблий

Екіпаж корабля залишився без кондиціонерів, холодильника і продуктів. Температура повітря становила 38 градусів. Заручниками у судні серед моря стали 11 українців, один із них, на жаль, помер. Слідів насильницької смерті на тілі моряка не виявлено.

Попередньо, причина смерті – природна,
– заявив юрист Гольбін.

Він наголосив, що трагедія сталась, коли судно перебувало у територіальних водах Єгипту. У Міністерстві закордонних справ підтвердили факт загибелі українця.

Що відомо про загиблого

  • Чоловік народився у 1956 році у селищі Очаків.
  • На судні він працював інженером електриком.
  • Моряк не витримав спеки й помер від інсульту, так і не дочекавшись на медичну допомогу.
  • МЗС України розв'язує питання його репатріації.

Читайте також За судном стежили: нові подробиці затримання українських моряків у Туреччині

Українські моряки опинились в пастці: що відомо

15 липня стало відомо про те, що аварійне судно THORN1 зламалося біля берегів Африки. Корабель прямував з Туреччини в Індію для утилізації. На борту перебувало 11 осіб екіпажу, з них – 10 громадян України. Під час проходження через Аденську затоку у судна закінчилося паливо і вийшла з ладу система життєзабезпечення в 38-градусну спеку.

Судно кілька днів дрейфувало. Згодом рятувальні служби порту Джібуті відбуксирували його до берега, де воно стало на якір. На берег змогли зійти лише 2 члени екіпажу.