Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, це чи не вперше в історії України, коли загинула така кількість правоохоронців не від рук озброєних бандитів.

Причиною того, що сталась стрілянина між різними підрозділами правоохоронних органів, на думку Геннадія Москаля є те, що реформа поліції призвела до того відсутності координації між ними.

Трагедія сталася через відсутність координації дій правоохоронців із різних структур. Поліція охорони не підпорядковується поліції Київської області, яка мала готувати спецоперацію, а підпорядковується напрямку МВС (до речі, так само, як і багато інших підрозділів, які раніше діяли в одній системі координат). Тому коли хлопці з охорони виїхали до будинку, де спрацювала сигналізація, вони не знали, що поблизу засіли оперативники, які чекають озброєних бандитів. А оперативники не знали про поліцію охорони,
– переконаний Геннадій Москаль.

Читайте також: Несамовита трагедія, – Деканоідзе про перестрілку поліцейських

На його думку, у поліції не створили штаб, який мав би відслідковувати хід проведення операції, та й самого плану теж не було.

"Відповідь на ці питання має дати Генпрокуратура в ході розслідування трагедії, але я на 99,9 відсотків упевнений – не було ні плану спецоперації, ні самого штабу", – написав колишній правоохоронець.

Нагадаємо, 4 грудня у перестрілці під Києвом загинули 5 правоохоронців. За розслідування справи взялась Генпрокуратура.