Моурінью ледве не побився із тренером "Челсі": відео

Наставник "Манчестер Юнайтед" ледве не побився із тренером" Челсі", втративши перемогу на 96-й хвилині гри.

Жозе Моурінью повівся на провокацію асистента Маурісіо Саррі Марко Іанні, який занадто активно святкував другий гол своєї команди.

Через це керманич "червоних дияволів" накинувся на помічника тренера "синіх". На щастя, працівники стадіону запобігли можливу бійку, відтягнувши Жозе в бік.

Матч Челсі – МЮ

Керманич "червоних дияволів" накинувся на помічника тренера "синіх".

Гарячої кінцівки зустрічі не було б, якби не Рос Барклі, який врятував "Челсі" від першої поразки у сезоні. До цього усе йшло за планом Жозе Моурінью. Антоні Марсіяль мав усі шанси стати героєм зустрічі, відповівши дублем на гол Рудігера. Та гол Барклі на 90+6 хвилині звів матч до нічиєї 2:2.

Моурінью ледве не побився із тренером "Челсі"

Цікаво, що "Юнайтед" не може виграти на "Стемфорд брідж" вже шість років.

Челси – Манчестер Юнайтед 1:2
      Голи: Рюдигер, 21, Баркли, 90+6 – Мартиаль, 55, 73