Група, у якій був і сам Шахов, відпочивали у Європі декілька днів, адже можуть собі дозволити, пише головний редактор виданн "Цензор.net" Юрій Бутусов у своєму фейсбуці.

Цікаво Високопосадовець "Нафтогазу" Андрій Фаворов міг захворіти на коронавірус: що відомо

За його словами, ці "впливові держслужбовці" родом з двох різних українських міст. Після повернення вони стали першими підтвердженими випадками захворювання на коронавірус у своїх містах.

Зараз вони лежать вдома і лікуються. Стан стабільний, усім забезпечені. Та вони встигли попередньо сконтактувати з багатьма десятками людей, яких тепер встановлює поліція,
– заявляє журналіст.

Він переконує, що імена всіх хворих і всіх тих, хто з ними контактував, не розкривають, щоб не створювати паніку і не розголошувати факт такої пригоди високопосадовців.

Що відомо про коронавірус у Шахова?18 березня народному депутату України Сергію Шахову з групи "Довіра" лабораторно підтвердили наявність в організмі коронавірусної інфекції.

За словами самого нардепа, після повернення з-за кордону він встиг поспілкуватися з 79 людьми, зокрема з народними депутатами. Наразі він перебуває на самоізоляції. Коронавірус також підтвердили і в дружини Шахова.