Ібрагім ніколи не розповідав про сім'ю

Місцеві мешканці розповіли, що хлопчик жебракував з 5 років. Його маму постійно бачили п'яною. До речі, за даними ЗМІ, жінку також можуть притягнути до відповідальності. Наразі її допитують слідчі.

До теми Затримали ймовірного вбивцю 8-річного хлопчика з Покрова

Сусіди сім'ї розповіли, що часто бачили, як мати кричала на Ібрагіма та била його.

У школі, де навчався хлопчик, про нього відгукуються добре. Кажуть, що він був товариським, проте ніколи не розповідав про свою сім'ю.

Я працюю в школі, де навчався Ібрагім. Час від часу бачила його матір – завжди приходила п'яна. Взагалі про сім'ю хлопчик ніколи нічого не розповідав. Здається, він ріс не з рідним батьком, а зі співмешканцем матері,
– розповіла співробітниця школи Анастасія.

Вона додала: "Це був дуже веселий і добрий хлопчик. Розповідав, що мріє займатися боксом. Хотів стати сильним, щоб захищати слабких".

Соціальні служби дитиною не цікавилися. До речі, мер міста каже, що співмешканець жінки, це не той чоловік, якого підозрюють у вбивстві.

Що відомо про вбивство 8-річного хлопчика

  • 2 червня Ібрагім пішов гратися на дитячий майданчик і більше не повернувся. Про його зникнення мати повідомила тільки через 4 дні.
  • Правоохоронці шукали дитину на майданчиках, вокзалах, ринках, покинутих будівлях та у лісосмузі. Через 2 дні з початку пошуків службова вівчарка на прізвисько Більт взяла слід і привела до каналізаційного колектора. Там і виявили тіло хлопчика.
  • Поліцейські затримали 33-річного залицяльника матері хлопчика. За даними слідства, між дорослими виник конфлікт. Аби помститися жінці, чоловік відвів дитину до покинутої будівлі та задушив.
  • Тепер підозрюваному загрожує від 10 до 15 років в'язниці або навіть довічне.