Віче "Правого сектора"

– Віче відбувається, тому що відсутнє спілкування і владі необхідно вести діалог з тими, хто першим встав на захист України. Давайте забудемо, що є інформаційна пропаганда Росії і дивитись на те, що відбувається в Україні. "Правий сектор", як і будь-яка інша політична організація, мав право на висловлювання своєї точки зору.

Якщо держава не буде зовсім реагувати на те, що відбувається, то повторюватиметься Мукачеве.

Розслідування подій у Мукачевому

– Мене бентежить, що розходяться версії у всьому. Бентежить, що одні кажуть, що у лісі переховується 6 осіб, інші – 9. Цим хлопцям дійсно потрібно дати можливість здатись і далі провести неупереджене слідство.

Те, що раніше в області були задіяні всі органи влади по контрабанді – вже безперечно.

Відставка генпрокурора Шокіна та замах на його життя

– Виходить, що, як тільки виникає загроза генпрокурору – моментально виникають кримінальні справи проти опозиційних депутатів. Я вважаю, що Шокін не виправдав себе, він зараз займається бездіяльністю. Те, що ГПУ – це клан – це справді так.

– Генпрокурор має повідомити з якої сторони йому загрожує небезпека. Якщо у Шокіна є така інформація, то він, як держчиновник зобов'язаний цю інформацію опублікувати. Якщо її немає – тоді мовчіть.

Вибори на Чернігівщині

– Питання виборів у 205 окрузі – дуже проблематичне. Тому що те, що там зараз відбувається – це за межами добра і зла, це відвертий конфлікт зі всіх сторін. Якщо такі вибори – це відображення того, що нам очікувати на місцевих виборах, то це абсолютно не європейська політика.

Підозрюю, що події, які відбуватимуться у Чернігові 26 числа матимуть серйозний резонанс для України у перспективі.