Родичі віри не ймуть, адже у справі більше запитань, ніж відповідей. Хоча у свідоцтві про смерть зазначили про самогубство, молодшого сержанта Андрія Дудинця поховав священик.

Андрій служив у 57-й мотострілковій бригаді. Трагедія сталася під Костянтинівкою, на підконтрольній Україні частині Донеччини. Того дня, 28 вересня, молодший сержант тільки повернувся з відпустки. Рідні хлопця пригадують: востаннє Андрія чули о 16:00 по телефону. Нічого дивного в його голосі не помітили.

За два дні мати отримала довідку судмедекспертів: причина смерті – вогнепальне поранення в голову, а її син — самогубець. За яких обставин загинув Андрій, рідним не кажуть. Тим часом додому повернули речі бійця. З усього видно, на схід він їхав надовго. У сільській крамниці Андрія бачили у день від'їзду. Накупив смаколиків для друзів із зони АТО. А от із частини, до якої так поспішав хлопець, на похорон так ніхто й не приїхав.

Читайте також: 20-річний боєць АТО повернувся з Іловайська та може втратити ногу

Рідні впевнені – це не випадковість. Вони вимагають справедливого розслідування і написали заяву до військової прокуратури у Херсоні. Коментувати ситуацію там не поспішають посилаючись на те, що звернення родичів передають до військової прокуратури Донеччини, тож не компетентні у даному питанні. І ще порадили звертатися до вищого керівництва.

Автор сюжету — Марина Савченко.