Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив президент корпорації "Рошен" В'ячеслав Москалевський.

"Я їх (траст, – ред.) повідомив (про закриття фабрики, – ред.) і все. Це було рішення менеджменту", – зазначив він.

За словами Москалевського, 20 років тому рішення про початок бізнесу у Росії приймав також менеджмент корпорації.

Читайте також: Закриття "Рошен" в Липецьку. Хто переміг Порошенка: бізнесмен чи політик

Президент корпорації також повідомив цікавий факт, що теперішній президент Петро Порошенко відвідував Липецьку фабрику лише один раз за увесь час її роботи і сталось це у розпал Євромайдану – у лютому 2014 року.

Запуск Липецької фабрики завжди був ініціативою менеджменту. Порошенко був там всього один раз в житті – 4 лютого 2014 року – і то, тільки тому, що він мені особисто обіцяв туди приїхати. Виробництво наших цукерок ніколи не було пов'язано з політичною кар'єрою Петра Олексійовича,
– божиться Москалевський.

На його думку, причини закриття фабрики в Росії є не тільки економічні, але й політичні, оскільки сам Путін згадував прибутковість фабрики на своїй прес-конференції.

"Вона (фабрика) для нього (Путіна) – козир у політичній грі, який можна експлуатувати постійно. А для цього він має намір тримати її в «заручниках», щоб ми її ніяк не могли продати", – зазначив президент "Рошен".

Читайте також: Зрада скасовується: про закриття фабрики "Рошен" у Росії і інші обіцянки Порошенка

Москалевський спрогнозував, що з 1 квітня Липецька фабрика припинить виробляти продукцію, і приблизно до 1 червня завершить її реалізацію.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року стало відомо, що корпорація "Рошен" закриває скандально відому Липецьку фабрику на території Росії.