Про трагічну подію розповів радник голови Одеськоi обласної державної адміністрації з питань захисту прав дітей Артем Поланський на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У Дніпрі чоловік вистрибнув з вікна у свій день народження

За його словами, загибла жила у дитячому будинку, але час від часу поверталася під опіку родички.

У 2003 році опіку над Габріелою призначили бабусі. Але щось пішло не так. Кілька разів Габріела була в притулку, потім потрапила в наш Дитячий будинок, в результаті юридичної помилки, адже опіка з бабусі не була знята. Минулого року знову повернули бабусі. Півтора місяці тому побиту і вагітну Габриелу привезли знову до притулку. Її та бабусю побив 29-річний співмешканець,
– написав Поланський.

Після виписки з лікарні дівчина повернулася додому, а 26 серпня Габріела повісилася. Поланський зазначив, що кожен з нас винен в смерті дівчини.

"Ми недостатньо наполегливі у вимогах до роботи держави. Недолік кадрів і фінансів для якісної роботи соціальних служб, Служби у справах дітей. Відсутність кризового центру для таких важких підлітків. Відсутність психологів, потрібні завжди і вчасно. Невтручання правоохоронних органів і відсутність покарання для цього 29-річного виродка. Все це в сумі призвело до трагедії", – наголосив він.

Нагадаємо, відносно нещодавно на Чернігівщині після сварки з матір'ю неповнолітній хлопчик покінчив життя самогубством через повішення. Хлопчик закінчив 6 класів.