Йоланде Мабіка до Бразилії потрапила три роки тому. Разом зі своєю командою приїхала з Конго на Чемпіонат світу з дзюдо. Після того, як тренер залишив її на три дні у готелі без їжі, грошей та документів — утекла та попросила притулку. Дівчина розповідає — бути спортсменом у неї на батьківщині не просто. За поразки її на кілька днів закривали в кімнаті без харчів та води. Сьогодні — вона отримала свій шанс на участь в Олімпіаді в команді біженців.

Жоден боєць, жоден атлет не тренується для того, аби програти. Я працюю для того, щоб зійти на подіум і перемогти, і мені це вдасться,
— дзюдоїстка Йоланде Мабіка.

Разом з Йоланде за олімпійське золото поборються ще 9 мігрантів. Вони змагатимуться в таких дисциплінах, як плавання, дзюдо та легка атлетика. Долі усіх десяти спортсменів непрості. Більшість із них були змушені тікати з рідних домівок через війну. Приміром, Роуз Локоньє, яка змагатиметься у перегонах на дистанції 800 метрів, 13 років провела у таборі для біженців у Кенії. Майже стільки ж не бачив своїх рідних Йех Пур Біль. Професійно займатися легкою атлетикою він почав недавно. До того зі спортом його пов'язувала лише шкільна команда з футболу.

"Збірна надії" виступатиме під прапором Міжнародного олімпійського комітету, а її гімном стане офіційний гімн Олімпіади. На церемонії відкриття команда пройде перед збірною господарів — Бразилії.