Про це повідомила прес-служба Національної поліції Сумської області.

Читайте також: Правоохоронці затримали чоловіка, який намагався вивезти до М'янми трьох громадянок України

Зазначається, що працівники поліції розборонили конфліктуючі сторони та затримали п'ятдесят найбільш активних порушників. У поліції зауважили, що під час сутички постраждало четверо правоохоронців.

Все почалося зі словесних перепалок між учасниками конфлікту. Згодом емоційні заяви переросли у фізичне протистояння.

Обидві сторони зібрали в залі своїх прибічників, які свідомо провокували конфлікти та бійки. Оскільки на засіданні були присутніми містяни та громадські активісти, працівники поліції стали стіною між протиборчими сторонами, щоб не допустити масових безладів і жертв серед громадян,
– йдеться у повідомленні.

За даними видання "ТопКонотоп", конфлікт спалахнув під час обговорення між депутатами та міським головою Артемом Семеніхіним питання про прийняття бюджету на 2018 рік. Після декількох годин суперечок більшість обранців перемістилася в малий зал.

Депутати у малому залі спробували відправити у відставку міського голову Семеніхіна, однак їм не вистачило одного голосу. Після цього міський голова прийшов у малу залу, щоб обговорити разом з депутатами прийняття бюджету, однак в цей час в сесійній залі почалася масова бійка.

Заступник начальника ГУНП Сумської області зауважив, що поліція перебуває поза політикою та задля забезпечення спокою громадян та порядку в місті вживатиме всіх заходів, передбачених чинним законодавством.

У прес-службі поліції Сумської області зазначили, що на місці події працює слідчо-оперативна група конотопського відділу поліції, співробітники Слідчого управління ГУНП області та прокуратури.

Міський голова Конотопу Артем Семеніхін наголосив, що на жителів міста напали "тітушки" яких привезли на засідання міської ради спеціально. Мер висловив подяку правоохоронцям, які зупинили конфлікт і затримали найбільш активних порушників.

Дивіться відео: Конфлікт в Конотопі

Дивіться відео: на Сумщині під час сесії сталася бійка