Таку думку висловив економіст, член Економічного дискусійного клубу Ігор Гарбарук під час прес-конференції на тему: "Підсумки "Євробачення-2017": чи вдалося провести конкурс на належному рівні?" у вівторок, 16 травня. За його словами, всі ці витрати нагадували "ярмарку марнотратства".

Читайте також: Євробачення-2017: на що пішли шалені суми

Багато вже сказано за червону доріжку, що була покладена за півмільйона, величезні гонорари українським виконавцям, костюми для ведучих. Безумовно, якісь витрати на особисті виступи співаків потрібно було робити, але якби це були не бюджетні кошти, а кошти спонсорів, які були долучені до конкурсу,
– наголосив економіст.

Головним привілеєм для кожного артиста, чи то Джамали, чи Руслани, чи когось іншого, каже він, мав бути все ж таки не грошовий гонорар, а те, як вони демонструють нашу країну в ефірі. До того ж, вони заробляли свій рейтинг як артисти.

Читайте також: Євробачення-2017: як організатори заробляють на конкурсі

Економіст впевнений, що було багато витрат, які не ввійшли у бюджет Євробачення-2017, наприклад, ті ж самі відремонтовані дороги на Лівобережній за 91 млн гривень, медичне забезпечення тощо.

Гарбарук вважає, що можна було обійтися й меншим бюджетом, більш якісно ним розпорядитися і оптимізувати ті витрати, які були.

Як відомо, проведення конкурсу Євробачення-2017 в Києві обійшлося держбюджету в майже 1 мільярд гривень. Тільки на червону доріжку було витрачено півмільйона гривень.