Відповідні фото журналіст показав у своєму Facebook.

Читайте також: На депутата від БПП під Кабміном вилили відро фекалій: відео

Чудовий ранок, друзі. Сесія Полтавської облради зустрічає нас тітушками та відром нечистот,
– написав Гнап.

Він розповів, що намагається пройти до зали засідань, де "забарикадувалися депутати і збираються продовжити дерибан газових родовищ".

Зауважимо, сьогодні, 19 жовтня Полтавська обласна рада має розподілити ліцензії на розробку кількох нафтових і газових родовищ. Зокрема, депутати розглянуть кілька звернень з питань погодження на розробку таких родовищ, які подали фірми, створені лише рік тому і мають статутний фонд у кілька десятків тисяч гривень.

На місці інциденту була також журналістка Крістіна Бердинських, яка додала, що правоохоронці під час нападу на Гнапа не здійснили жодних дій.

"Я в Шишаках Полтавської області, де сьогодні відбудеться сесія облради. На сесії депутати будуть затверджувати видачу газових ліцензій. Дмитра Гнапа, який приїхав на сесію, тітушки облили відром лайна. Навколо купа поліції. Жоден поліцейський не реагував", – розповіла вона.

Згодом, журналіст повідомив, що їм все ж вдалося потрапити у сесійну залу.

"Ледь прорвалися через міліцейський кордон і зайшли в сесійну залу. Я своїм запахом трохи зіпсував квітучий настрій керівництву Полтавської облради, яке вже внесло в порядок денний дерибан п'яти родовищ газу невідомими фірмами-прокладками", - написав Гнап.

Також, журналіст додав, що тітушками управляв їх глава Сергій Чередниченко (голова полтавського осередку "Соціалістичної партії" – 24 Канал).

Додамо, раніше Гнап збирав акції протесту біля Полтавської ОДА проти надання дозволів на розробку родовищ компаніям, які пов'язані з російським олігархом Петром Фуксом.

Хто такий Дмитро Гнап? Український журналіст, телеведучий, громадський активіст, один із засновників ГО "Громадське телебачення". Займається розслідуваннями. У червні 2018 року заявив, що завершує кар'єру журналіста та буде займатися політикою. Також повідомив, що візьме участь у парламентських виборах в 2019 році.

До слова, 10 жовтня біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України під час мітингу сталася сутичка між представниками націоналістичних організацій та працівниками поліції. Під час сутичок один з учасників мітингу облив кефіром журналістку телеканалу "NewsOne".