Айнтрахт – Наполі 0:2

Голи: Осімхен, 40, Ді Лоренцо, 65.

"Партенопейці" заслужено перемогли з рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у матчі проти Айнтрахта. "Орли" подавали надії, проте потрібно більше зусиль, аби здолати лідера Серії А, пише 24 канал.

Варте уваги Ліверпуль посипався: Реал відігрався з 0:2 і перемагає на "Енфілді" у божевільному матчі – відео

Все було виважено

Команди розпочали поєдинок досить в агресивному стилі. Айнтрахт здивував, оскільки атакували набагато більше, аніж Наполі, який вважався фаворитом поєдинку. В німецького колективу виділявся французький нападник Коло Муані, який демонстрував прекрасну індивідуальну майстерність. Проте неаполітанцям вдалось перехопити ініціативу та взяти гру під свій контроль.

Спочатку "партенопейці" заробили комічний пенальті, проте Кварацхельї не вдалось "прошити" Траппа. Та італійська команда йшла до свого забитого м’яча впевнено. На 40-ій хвилині зустрічі Маріо Гетце припустився помилки в центрі поля, чим вдало скористались неаполітанці. Італійський колектив швидко розвинув свою атаку правим флангом. Лозано впевнено протягнув м'яч та відправив "шкіряного" нижньою передаю у карний майданчик суперника, де того в один дотик у сітку Айнтрахта відправив Віктор Осімхен – 1:0 на табло. За мить нігерієць знову забив у ворота Траппа, проте цього разу з положення поза грою.

Другий там італійський колектив розпочав так, як закінчив перший – контролюючи поєдинок. Наполі часто атакував, проте безрезультатно. На 58-ій хвилині зустрічі Айнтрахт ще й залишився у меншості, оскільки Коло Муані, який прекрасно виглядав у першому таймі, отримав червону картку на рівному місці. Француз жорстко шипами став на гомілкостоп своєму опоненту. Суддя без роздумів видалив гравця з поля.

Згодом забитим голом зміг відзначитись капітан Наполі Джованні Ді Лоренцо. На 65-ій хвилині зустрічі гравці італійської команди влаштували показовий розіграш атаки. Після врізної передачі у карний майданчик Айнтрахта, Хвіча Кварацхелія елегантно п'ятою відкинув м'яч на ударну позицію для капітана Наполі. Той же своєю чергою прекрасним підкрученим ударом відправив "шкіряного" у дальній кут воріт та змінив рахунок на табло – 2:0.

На цей вечір – це максимум, який змогли запропонувати команди. Не дивлячись на усі намагання "орлів" продемонструвати свій клас, а "партенопейці" таки забезпечують собі комфортну перевагу перед матчем-відповіддю. Все вирішиться у Неаполі.