Крім того, у плані дій на цей пленарний тиждень немає і інших анонсованих законопроектів.

Зокрема, як відомо ця сесія мала б закінчитись ще 15-го січня. Експерти припускали, що її закінчення перенесли, щоб ухвалити у другому читанні "особливий статус Донбасу".

Перше слухання якого закінчилось кров'ю біля стін Ради. На думку Олега Ляшка, влада зрозуміла, що їй бракує голосів для прийняття змін до Конституції. Його фракція не голосувала тоді і не робила б цього зараз.

Слава Богу, що в парламенті немає 300 зрадників, які готові голосувати за зміни до Конституції. Лише на референдумі можливо вирішувати це питання. Я вчора почув, що і Яценюк готовий підтримати це. Я сподіваюсь Президент так само почує,
— сказав лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.

Вчора сам ініціатор поправки Петро Порошенко заявив, що зміни в частині децентралізації варто ухвалювати, коли остаточно припиниться вогонь на Донбасі.

Читайте також: Гройсман не розуміє, навіщо потрібен референдум щодо статусу Донбасу

А голова президентської фракції додав, що треба дочекатись тлумачення Конституційного суду. А от лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк запропонував повернутися до першого читання змін до Конституції.

А от зміни до Конституції в частині правосуддя, якого теж немає в планах, депутати пропонують у четвер таки розглянути.

Перше ж з чого розпочнуть роботу завтра — це поставлять крапку у питанні позачергових виборів мера в Кривому Розі.

А далі депутати запланували ратифікувати безліч міжнародних угод та розглянути у першому читанні сотню законопроектів: про освіту, кіно та культурну спадщину.