Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Шпигун Росії у Кабміні: Гройсман відреагував на затримання свого перекладача

За його словами, навчалася жінка в Санкт-Петербурзі, а зараз працює в компанії ДТЕК, що належить українському олігарху Рінату Ахметову.

За інформацією ресурсу "Страна", Мірошнікова закінчила Санкт-Петербурзький університет і є кандидатом наук у сфері енергоустановок на основі відновлюваних джерел енергії.

Мірошнікова, Єжов, СБУ, Росія, агент
Юлія Мірошнікова та Станіслав Єжов

Крім того, вона працювала у США в одному з найбільших підприємств в сфері ядерної промисловості, а також готувала аналітичні доповіді та дослідження для японського інституту прикладної енергетики.

Також зазначається, що зараз вони разом з Єжовим виховують доньку дошкільного віку.

Мірошнікова, Єжов, СБУ, Росія, агент
На сторінках у соцмережах Мірошнікова викладала багато фото з Єжовим у США

"Можу сказати, що це якась маячня та сюрреалізм. Більше я б не хотіла нічого обговорювати", – так вона прокоментувала затримання свого чоловіка.

Нагадаємо, раніше сайт "24" повідомляв, що співробітники Служби безпеки викрили чиновника секретаріату Кабміну, якого завербували російській спецслужби під час його довготривалого відрядження за кордоном. Згодом з'ясувалося, що це Станіслав Єжов, який на посаді заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Володимира Гройсмана відповідав, зокрема, за переклад зустрічей з іноземними делегаціями.