Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Як вийти з Великого посту без шкоди для здоров’я: дієві секрети від експертів
  Постити треба правильно, дотримуючись балансу у продуктах. Адже це своєрідна складна дієта, яка має значний вплив на організм. Великий піст закінчується 18 квітня і як з нього вийти, щоб не отримати панкреатит чи інші хвороби травної системи – читайте у матеріалі.
  18 квітня , 12:01
 • blog_ava
  Українські мати: лайся красиво (18+)
  Епідемія, карантин, коронавірус, криза – це все дуже втомлює і часто хочеться лаятись. Але карантин – це час, коли можна навчитись чомусь новому. Тому 24 канал хоче нагадати, що українська мова прекрасна у всій своїй повноті, не виключаючи лайливі слова.
  15 квітня , 06:40
 • blog_ava
  Аутизм: ознаки, діагностування, адаптація в суспільстві
  Аутизм або занурення у себе – поширений розлад, коли людина має труднощі у суспільстві, їй важко спілкуватися з іншими людьми. Ці люди потребують особливих умов, але правильний підхід до дітей та дорослих з аутизмом дозволяє їм отримати освіту і соціалізуватися, бути повноправними членами суспільства.
  2 квітня , 18:10
 • blog_ava
  Навіщо уряд дозволив хворим виходити з дому?
  Кабінет Міністрів видав постанову, якою дозволив людям з діагностованим коронавірусом – виходити в аптеки і магазин. Цей же уряд раніше ввів штрафи за порушення карантину. А зараз посилює обмеження для усіх громадян.
  1 квітня , 17:20
 • blog_ava
  103 роки Центральній Раді: перша незалежність України
  Навесні 1917 року Україна отримала шанс уперше за кілька сотень років на власну державу. Центральна Рада, яка проіснувала протягом року, була першою незалежною формою влади в Україні. Ми мали власний парламент та президента. Чи був шанс зберегти незалежність – читайте в матеріалі 24 каналу.
  17 березня , 06:20
 • blog_ava
  Шевченко та жінки: відверто про особисте життя генія
  Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Людину, яка вміла кохати.
  9 березня , 12:39
 • blog_ava
  Міфи про 8 березня, які спотворюють суть свята
  8 березня: декомунізувати чи залишити? Свято, яке залишилося в Україні з радянських часів і з яким пов'язано безліч міфів. Редакція LifeStyle 24 зібрала найпоширеніші хибні думки, щоб зрозуміти у чому ж насправді суть Міжнародного дня жінок.
  8 березня , 14:56
 • blog_ava
  Куди поїхати на 8 березня: найкращі місця в Україні
  Довгі вихідні у березні – гарна можливість кудись поїхати, побачити щось нове, не використовуючи відпустку. 3 дні – це не так мало, тож у вас є шанс гарно відпочити в Україні. Редакція LifeStyle 24 зібрала для вас цікаві варіанти для відпочинку на 8 березня на різний смак, вам залишається лише обрати те, що подобається.
  4 березня , 15:11
 • blog_ava
  Чоловіки Лесі Українки: секрети особистого життя великої жінки
  Така талановита, впевнена, вперта, розумна, неймовірно сучасна і прогресивна… Така втомлена, вимучена фізично і духовно, така нещасна у коханні. Леся Українка – жінка, чиє ім'я знають далеко за межами України, геніальна письменниця, перекладачка, культурна діячка. До дня її народження згадуємо особисту драму поетеси, її коханих чоловіків та непросте життя.
  25 лютого , 08:40
 • blog_ava
  Не Чорним квадратом єдиним: чому Малевич українець
  Кожен знає про "Чорний квадрат" Казимира Малевича. Однак далеко не кожен розуміє, у чому суть геніальності цього художника. У день народження авангардиста згадуємо його біографію, мистецтво та чому можемо вважати його українським художником.
  23 лютого , 14:48
 • blog_ava
  23 лютого: прихована ганьба Радянського Союзу
  23 лютого – не свято не лише для України, але й для Росії та інших пострадянських країн. Це – вигадана більшовиками дата для приховання однієї з найганебніших поразок Радянського союзу. Як дата обросла міфами і сором став святом – читайте далі.
  23 лютого , 07:01
 • blog_ava
  Як Росія анексувала Крим: ретроспектива розгубленості і зради
  18 березня 2014 року Путін спільно з самопроголошеною владою захопленого Криму Аксьоновим, Константиновим та Чалим підписують злочинний договір про прийняття Криму до складу Росії. З часу захоплення півострова минуло вже 6 років: згадуємо, як це було і аналізуємо, чи могло бути по-іншому.
  20 лютого , 06:02