Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  75 років по тому: як життя кримських татар перетворилося на пекло
  Сучасна Росія не дарма оголосила себе спадкоємцем СРСР. Успадкувала вона не лише пам’ятки і досягнення, але й досвід НКВС. Кримські татари зараз не мають спокійного життя на власній землі. Схоже відбулося й 75 років тому…
  18 травня 2019 , 09:54
 • blog_ava
  Сучасні українські театри: секс, скандали і незручні теми (18+)
  Театр – одне з найдавніших культурних явищ. Але, як і все, театральне мистецтво пройшло ряд модифікацій, змінилося і підлаштувалося під сучасність. До Дня театру розповідаємо про незвичні українські театри, вистави яких варто побачити.
  27 березня 2019 , 20:30
 • blog_ava
  Синдром Дауна – не вирок: успішні моделі, викладачі, актори
  Вони такі ж, як ми. Можуть любити, досягати успіху, розчаровуватися, мандрувати, любити чи ненавидіти життя. Створювати сім’ї і робити кар’єри. Люди з синдромом Дауна довгі століття були позбавлені нормального життя. І от нарешті суспільство зрозуміло, що генна патологія не робить їх гіршими.
  21 березня 2019 , 11:26
 • blog_ava
  Україна – НАТО: 7 фактів, які треба знати
  Нардепи схвалили зміни до Конституції щодо ЄС та НАТО. Це рішення закріплює стратегічний курс України на вступ у ці дві організації, змінити курс без зміни Конституції стане не можливим. Сайт "24" розібрався, що ми отримуємо від НАТО як партнери та чи візьмуть нас в Альянс хоч колись.
  7 лютого 2019 , 11:56
 • blog_ava
  Китайський Новий рік 2019: особливості святкування
  Якщо традиційних українських свят вам було мало, то Новий рік можна зустріти ще раз за китайським календарем. До слова, зустрічатимете не 2019 рік, а 4717 рік. Чим відрізняється святкування та як підготуватися, щоб незабутньо зустріти рік Жовтої Земляної Свині – читайте далі.
  5 лютого 2019 , 09:59
 • blog_ava
  Вся суть СРСР у 6 моторошних цифрах
  Днем утворення СРСР у минулому і навіть досі вважається 30 грудня. У цей день чотири республіки начебто підписали договір про об'єднання в одну союзну державу. І вже тут починається велика брехня Радянського Союзу. Адже керівництво Радянської України по суті не підписало цей договір із Росією!
  30 грудня 2018 , 10:02
 • blog_ava
  Куди віднести непотрібний одяг: Київ і великі міста
  День благодійності в Україні відзначають 10 грудня. До цієї дати редакція 24 Каналу зібрала для вас точки, куди можна занести непотрібні речі. Допомогти може кожен, проявити людяність, а в обмін отримати тепло і вдячність. У кожного з нас є одяг та взуття, яке лише займає місце. А для когось це може стати справжньою знахідкою!
  10 грудня 2018 , 14:30
 • blog_ava
  Ангела Меркель: біографія політика
  Одна з найвпливовіших людей світу канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що більше не балотуватиметься у канцлери Німеччини. Як вона добилася успіху, з чого починала і чи є темні сторінки в її біографії?
  29 жовтня 2018 , 14:50
 • blog_ava
  Європейські міста, які варто побачити ще цієї осені
  Усі ми звикли брати відпустку влітку. Але, що коли ви не встигли? Або вже встигли знову втомитися? Ми вас так розуміємо. У мандри можна податися в будь-яку пору року! А деякі європейські міста найгарніші саме восени, під жовте листя і тумани… До вашої уваги – підбірка міст Європи, які прекрасні саме зараз, і в які легко добратися з України!
  1 жовтня 2018 , 21:01
 • blog_ava
  Франко і жінки: відверто про особисте життя письменника
  Іван Франко відомий нам зі шкільної програми як геніальний письменник та поет, борець і взірець. А поміж тим він був людиною. Людиною, в житті якої було багато кохання, пристрасті і, звісно ж, жінок. Хто вони –кохані Франка? До дня народження письменника редакція 24 каналу зібрала для вас найцікавіше з особистого життя генія.
  27 серпня 2018 , 14:00
 • blog_ava
  День незалежності-2018: історія свята
  Незабаром Україна відсвяткує 27 років незалежності! Таке важливе свято для кожного українця відзначаємо 24 серпня. Чому День незалежності святкують саме у цей день та чому раніше його святкували 16 липня? Про це та інші цікаві факти про свято – читайте далі.
  24 серпня 2018 , 07:55
 • blog_ava
  Подорожі Україною: Київщина, яка вразить і закохає у себе
  До Дня Незалежності України 24 канал підготував спецпроект про наймальовничіші куточки кожного регіону нашої країни. До вашої уваги – Київ та область.
  23 серпня 2018 , 18:00