"Якби така НС, як у Миколаївській області, сталася у нас, інкасатор обов'язково отримав би премію розміром не менше окладу", – каже він і додає, що на відміну від столиці зарплата по Україні в інкасаторів нижча – 3-5 тисяч гривень.

Водночас, як пише газета "Сегодня", миколаївський інкасатор Олександр Щербина з "Укрпошти", який ризикуючи своїм життям, застрелив із табельної зброї двох бандитів, розповів, що не отримує такої премії і зарплата його – менше 3 тисяч гривень. Щоправда, змінювати професію не має наміру, бо для Миколаєва вона високооплачувана.

Тренування з вогневої підготовки у нас проходять регулярно, раз у 2-3 місяці, стріляємо по грудних мішенях з відстані 25 метрів, видають 13 патронів, тому досвід є. Я діяв на автоматі, вважаю, що правильно. Навіть тіні сумніву не було – стріляти чи ні в живу людину, адже це – нападник, якщо б я його не вбив, то він убив би мене. Нічні кошмари мене після цього не мучать,
— розповів Щербина.

Натомість, в "Укрпошті" розповіли, що вже підписаний наказ про нагородження героя-інкасатора почесною грамотою, а також знаком "Почесна відзнака" і премією в розмірі двох місячних зарплат.

Нагадаємо, 12 липня у Миколаєві відбулась перестрілка за участі двох чоловіків у масках та інкасаторів "Укрпошти". Троє з них отримали смертельні поранення. Збройний напад на інкасаторську машину стався о 8 годині ранку в Ленінському районі Миколаєва, біля будинку 16 по вулиці Будівельників.

Відсіч зловмисникам дав один з інкасаторів. Унаслідок інциденту один нападник - убитий, інший - важко поранений. Працівники “Укрпошти” вважають вчинок інкасатора героїчним.

Невдовзі знайшли тіло вбитого таксиста, машину якого використали зловмисники під час спроби пограбувати інкасаторський автомобіль.