Про це повідомляє поліція міста.

Згідно із повідомлення, до лікарень міста були направлені 45 людей, деякі з них мають важкі поранення.

Посольство України у Німеччині з’ясовує, чи є серед постраждалих громадяни України. У диппредставництві також повідомили про відкриття "гарячої телефонної лінії", де всю ніч будуть чергувати консули. Окрім того, МЗС України відкрив додаткову гарячу лінію (044) 238-17-77.

Поліція Берліну також повідомила, що вантажівка, яка скоїла наїзд на різдвяний ярмарок у столиці Німеччини, була викрадена з будівельного майданчика у Польщі. Згідно із повідомленням, наразі слідство перевіряє цю версію. До розслідування залучені сім державних прокурорів, генеральний федеральний прокурор розпочав паралельне провадження.

Власник польської транспортної компанії з Гданську, на вантажівці якої було скоєно наїзд, розповів радіостанції TVN24, що фура мала доставити 25 тонн сталевих конструкції німецькій компанії-замовнику. За кермом фури перебував його двоюрідний брат, який хотів залишитися в Берліні цієї ночі. Він також наголосив, що на його думку машина була викрадена. За його словами, його двоюрідний брат має 15-річний стаж водіння і не міг припуститися такої фатальної помилки. Крім того, власник компанії не міг додзвонитися до водія всю другу половину дня.

Мер Берліна Міхаель Мюллер заявив, що ситуація в місті перебуває під контролем. Президент Німеччини Йоахім Гаук у зверненні до громадян заявив, що в думках він знаходиться поруч з жертвами, їхніми родичами та всіма людьми, які бояться за сім'ю і друзів. Він також звернувся із подякою до волонтерів і представників сил безпеки, як працювали на місці події.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті інциденту постраждали щонайменше 50 людей. Також повідомлялося, що чоловік, який ймовірно перебував за кермом вантажівки, намагався втекти після наїзду, але був затриманий неподалік від місця злочину. У кабіні фури також був пасажир, який загинув на місці подій.