Третя сходинка у національної команди з баскетболу. Підопічні Майка Фрателло вперше у історії незалежної України взяли участь У чемпіонаті світу. І хоч змагання для синьо-жовтих завершились груповою стадією, але досвід протистояння із найсильнішою командою планети - збірною США українцям точно пригодиться.

Друге місце посів також чоловічий гандбольний колектив із Запоріжжя. У минулому році під керівництвом Сергія Бебешка чемпіон України "Мотор" вперше в історії України зумів пробитись доплейоф-раунду Ліги чемпіонів - найпрестижнішого клубного турніру континенту.

Утім скільки б зусиль не докладали у 2014 чоловіки - найкраща команда України - представлена тендітною половиною людства. Збірній України з біатлону не було рівних на головних змаганнях чотириріччя - Олімпіаді в Сочі. Сетри Віта і Валя Семеренки, Юлія Джима і Олена Підгрушна вибороли медалі найвищого ґатунку в естафетній гонці. Ці золоті нагороди стали першими для України на зимових олімпійських Іграх з часів виступу Оксани Баюл, яка у 1994-му році тріумфувала Атланті.