Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Кривдник Найєма, якого затримали в Азербайджані, вийшов на волю, – адвокат

За його словами, вдалось уникнути 100-відсоткового зливу кримінального провадження у цій справі.

Ще в перший день, коли ми отримали витяг з реєстру досудових проваджень, з'ясувалося, що низка прокурорів Шевченківського району перебувають у тісному дружньому зв'язку з підозрюваним, якому вдалось втекти. Один є родичем їхнього партнера по бізнесу, а другий – уже після того, як отримав на руки нашу справу, – зустрічався з родичами втікача,
– зауважив нардеп.

Найєм зазначив, що 7 травня за рішенням генпрокурора його справу забрали у столичну прокуратуру і він сподівається, що в новій групі прокурорів вже "не буде друзів підозрюваних".

Нардеп підтвердив, що впродовж останніх кількох днів йому та його рідним надходять погрози і листи з вимогою "втихомиритись" і забрати заяву. Але запевнив, що "нервами у нього все гаразд".

Мустафа Найєм також пояснив, що не дає коментарів журналістам телефоном та перед камерами, бо йому все ще важко спілкуватись через отримані травми.

Нагадаємо, 30 квітня у центрі Києва народного депутата Мустафу Найєма побили молодики, із якими у нього стався конфлікт через небезпечне порушення останніми правил дорожнього руху. Нападники завдали політику кілька ударів і втекли. Трьох вдалось затримати, ще один устиг виїхати за кордон. 2 травня суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту трьом нападникам на Найєма.

5 травня в Азербайджані було затримано ще одного імовірного нападника на політика. Проте згодом з'явилась інформація, що головного підозрюваного у побитті Найєма Магомеда-Аміна Саітова відпустили з-під варти у Баку.