Зустріч відбулася між Лос-Анджелес Кліпперс та Сакраменто Кінгз у регулярному чемпіонаті сезону 2022/2023. Командам не вистачило 20-ти очок, аби провести найрезультативніший матч в історії, пише 24 канал.

Варте уваги Останній матч не матиме значення: Україна втратила шанси потрапити на ЧС-2023 з баскетболу

Бились до останнього

Баскетбольні колективи сумарно за матч набрали 351 очко, що є найвищим результатом за останні 39 років. Долю зустрічі два претендента на вихід до плей-офф зі Західної конференції не змогли визначити в основні 48 хвилин, оскільки на той момент матч закінчився із рахунком 153:153. До того ж, Кінгз вдалось відіграти 14 очок відставання.

Аби визначити переможця дуелі, командам стало мало і першого п'ятихвилинного овертайму – 164:164. Та от другий додатковий час вже "розставив усі крапки над і". Кліпперс таки переважили своїх суперників з мінімальним відставанням в одне очко – 176:175.