Фотографію написаної від руки заяви опублікував адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький у Facebook.

Читайте також: Екс-керівник головного слідчого управління СБУ вказав на "білі плями" у затриманні Саакашвілі

"Шановні співгромадяни, шановні українці! Барижна влада мене заарештувала за брехливими звинуваченнями. Таким чином вони хочуть залякати вас", – написав грузин.

Політик закликав усіх виходити на мирну акцію протесту 10 грудня.

Не бійтеся нічого, сміливо виходьте на мирну недільну акцію" За імпічмент ". Разом захистимо Україну від корупції і свавілля. Нашій перемозі немає альтернативи. Тримайтеся! Слава Україні!
– йдеться в заяві.

Адвокат Саакашвілі розповів, що політик закликав, щоб його головні соратники очолили протестний рух, мобілізували людей в країні. Також він закликав українців виходити на акції протесту в разі затримання його соратників.

"Він також звернувся до народних депутатів Дерев'янка, Лещенка, Левченка, Чумака, Соболєва і всіх тих, хто підтримав цей протестний рух, щоб в разі, якщо всі його соратники по "Руху нових сил" будуть затримані і політично переслідуватися, вони змогли організуватися і продовжити ту роботу, яку почав Міхеїл Саакашвілі ", – зазначив адвокат.


Саакашвілі з ізолятора передав лист-звернення до українців

Нагадаємо, пізно ввечері 8 грудня правоохоронці затримали Міхеїла Саакашвілі. За даним генпрокурора Юрія Луценка, опору політик при затриманні не чинив. Його одразу доставили до ізолятора тимчасово тримання. Генпрокуратура проситиме домашній арешт для Саакашвілі.