Зазвичай, мова йде про роботу у сільському господарстві, будівництві та в сфері послуг. Але зустрічаються і досить незвичайні вакансії.

Почати нове життя у новому році та змінити не лише країну проживання, а й професію досить просто.

Раз на місяць у нас з'являються досить цікаві вакансії, що дозволяють людям, які знають мови, але готовим координально, категорично змінити свою професійну сферу, спробувати себе в якості лісника,
— розповіла HR-експерт Тетяна Пашкіна.

Реальних варіантів безліч: руйнування будинків в Австрії, робота на складі іграшок в США, допомога ліснику в Естонії. Географія таких вакансій не має меж. До того ж робота не вимагає глибокого знання мови або спеціальної освіти.

Така некваліфікована праця добре оплачується. Заробітна платня в Європі стартує від 11 тисяч гривень. Але, якщо мова йде про фізичні навантаженням, то можна розраховувати на 20-25 тисяч гривень на місяць. Разом із тим, такий вихід із зони комфорту має не лише фінансові переваги.

Переїзд до іншої країни змотивує людину, і дозволить їй використати більший спектр інструментів психіки або її спадковостей, які вона не може використати тут. Це стрес. Але є позитивний та негативний стрес. Це — позитивний стрес, який трансформує взагалі психіку,
— пояснила психолог Ольга Голубицька.

Зміна задушливого офісу на естонський ліс або готель в Арабських Еміратах принесе фінансову вигоду та психологічну розрядку. Проте, позитивний ефект, за словами експертів, найкраще відчується після повернення додому.

Дивіться також: У Києві провели лекторій щорічної світової конференції новаторських ідей