До уваги брали комфортність залів очікування, ввічливість персоналу, наявність необхідної інфраструктури, безпеку пасажирів та їхніх речей тощо. Так, сайт наводить відгук про "Бориспіль" пасажирки на ім'я Саша: "Один з найгірших своїх досвідів я мала в цьому маленькому переповненому аеропорту. Люди грубіянять, особливо охоронці та співробітники аеропорту. Ані зони відпочинку. Обмежена кількість місць. Ані бару, ані належної вбиральні. Якщо Вам захочеться курити, Вам доведеться щоразу виходити на вулицю з багажем".

Очолив список найгірших аеровокзалів Міжнародний аеропорт Маніли. Там всюди довгі черги, багато кишенькових злодіїв, а працівники вимагають хабарі.

На другом місці антирейтингу - паризький "Бове". Його головний недолік в тому, що аеропорт не працює цілодобово, і пасажири змушені в очікуванні літака ночувати у самому терміналі.

На третьому місці - ісландський "Кефлавік", де пасажирів ранкових рейсів просто виганяють на вулицю та забороняють їм ночувати в будівлі.

Топ-10 найгірших аеропортів:

Міжнародний аеропорт Маніли;

"Бове";

"Кефлавік";

"Карваджіо" (Бергамо);

"Бориспіль" (Київ);

"Франкфурт-Хан" (Кірхберг);

"Лутон" (Лутон);

"Галілео Галілей" (Піза);

"Руассі-Шарль-де-Голль" (Париж);

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса.

До слова, найкращим аеропортом світу для сну та відпочинку визнано сінгапурський "Чанги", де є басейн, спа-центр, кінотеатр, ігрові зали тощо.

На другому місці - Міжнародний аеропорт Гонконгу з його приміщеннями для дітей, садами, виставковим залом, 4D-кінотеатром і полем для гольфу.

Трійку найкращих замикає південнокорейський аеропорт "Інчхон", де є зручні місця для відпочинку пасажирів, які подорожують транзитом, сауна та спа-центр.

Топ-10 найкращих аеропортів:

"Чанги" (Сінгапур);

Міжнародний аеропорт Гонконгу;

"Інчхон" (Сеул);

Міжнародний аеропорт в Куала-Лумпурі;

"Схіпхол" (Амстердам);

Мюнхенський міжнародний аеропорт імені Франца-Йозефа Штрауса;

Міжнародний аеропорт Ванкувера;

"Клотен" (Цюрих);

Міжнародний аеропорт Франкфурта-на-Майні;

"Пірсон" (Торонто).