В'ячеслав опікувався забезпеченням сцени Майдану технічним оснащенням, складав графіки виступу артистів, забезпечував цілодобову роботу сцени.

Ніхто не вірив, що це може перерости в якісь величезні протести. Був спонтанний мітинг, прийшло чоловік 200 напевно, було зимно і вже приходили міліціонери. Мови про намети, про сцену ще не йшло. Але якщо хтось сідав на сходинки, міліціонери одразу приходили, говорили, що не можна, смикали людей, – згадує майданівець.

Спочатку голосом Майдану був 1 гучномовець. Потім - машина, обладнана звуком, і тільки після неї встановили сцену.

Одного гучномовця не вистачало і тоді прийшли партійні лідери і стали радитись, що треба розпускати людей. Поки вони обговорювали, Кличко підігнав машину зі встановленим звуком і одразу все почало працювати, знайшлись музиканти, які хотіли співати, також люди мали можливість з цієї машини шось сказати. Вже потім встановили сцену і навколо неї почали збиратись люди і приходити інші артисти співати для студентів, активістів, які зібрались на Майдані, – розповів В'ячеслав.

Хтось з українських виконавців сам просився виступити, інших запрошували. Найбільшим сюрпризом став виступ гурту "Океан Ельзи" старим складом. Але радісну атмосферу сцени змінили перші жертви на Майдані.

Розважатися і танцювати стало недоречно. Менше співали про любов і щастя, більше лунали революційні пісні. Революція дала розуміння, що українці заради ідеї можуть жертвувати життям, – каже майданівець.