Таку заяву генпрокурор зробив під час під час брифінгу в кулуарах "Ялтинської європейської стратегії" (YES), передає "Гордон".

Читйате також: Напад на Катерину Гандзюк: ймовірний організатор готовий давати свідчення

За його словами, встановити всі обставини злочину, а також осіб, що за цим стоять, вдасться завдяки професійній роботі й Національної поліції та СБУ.

Справа перебуває на контролі. Я практично кожні два-три дні отримую інформацію щодо неї. Користуючись нагодою, хочу подякувати за співпрацю керівництву та колишнім командирам затриманих. Саме вони переконали колишніх учасників АТО давати правдиві свідчення. Це дуже допомагає слідству,
– зауважив Луценко.

Також він додав, що співробітники СБУ допитали ймовірного організатора злочину, який, можливо, назве ім'я замовника.

"Поки він узяв тайм-аут, як кажуть, до рішення апеляційного суду. Якби активісти допомогли на цьому апеляційному суді своєю присутністю для винесення законного рішення, я був би дуже вдячний". – констатував голова Генпрокуратури.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину.