На старті другого періоду “дияволи” уже вели 2:0. Ейфорія має здатність минати і “акули” дочекалися миті коли суперники врешті вгамуються.
Форвард Джо Торнтон, який до слова проводив свій тисячний матч у НХЛ, зумів відсвяткувати ювілей, скоротивши відставання “Сан-Хосе”. А згодом Раян Клоу взагалі повернув паритет.

У третій 20-хвилинці суперники обмінялися шайбами. У серії ж булітів “акули” зуміли довести свою перевагу, здобувши другу перемогу у сезоні.

Стовідсотковий результат на старті чемпіонату демонструє “Детройт”. П’яту перемогу в п’яти матчах “Ред Уінгз” здобули над “Коламбусом”. Дубль Йохана Франзена, по шайбі від Дацюка, Лідстрьома та Філпули чітку продемонстрували гостям хто є хто на льоду – 5:2 у підсумку.