Як повідомив на своїй сторінці у Facebook екс-очільник одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко, довго цей "монумент" не простояв, щоправда перед цим місцеві прихильники радянської влади встигли провести мітинг.

Читайте також: Напівоголена "секстремістка" Femen по-радянськи намагалася "розчавити шоколадну гідру" в Києві

Захід організував виходець з Лівану і борець за Росію Моріс Ібрагім. Учасниками стали неодноразово помічені на антиукраїнських заходах особи похилого віку з числа так званого "антимайдану". Вони поклали квіти до пам'ятника червоним окупаційним військам, який чомусь досі не демонтували попри вимоги Закону. Після цього учасники мітингу проголосили декілька промов, заявили, що Україна виникла завдяки СРСР, назвали Майдан переворотом і "революцією гнидності", висловили сподівання, що комунізм в Україну ще прийде, процитували Сталіна. Наприкінці процесія рушила до будинку профспілок,
– зазначив активіст.

100-річчя жовтня в Одесі: мітинг "антимайдану"

За його словами, за усім цим спостерігали правоохоронці, однак не втручалися та жодного інтересу не виявляли.

Додамо, що згодом націоналісти повалили "пам’ятник" комуністичного "ідола" та спалили його.

"Сьогодні вранці сепаратисти на Куликовому полі поставили "чучело" комунізму, націоналісти завітали аби подивитися на відкриття того "пам'ятнику", і від палких сердець патріотів "чучело" спалахнуло", – пише Дем'ян Ганул.

Нагадаємо, у Києві націоналісти також пекельно відзначили 100-річчя жовтневого перевороту.