"Коли кажуть, що у нас є кандидат, який має 50 із лишнім відсотків, а усі бачать, що такого кандидата немає. Такими ж маніпуляціями займаються ті, хто сьогодні організовують ці "референдуми". Хто їх підтримує? От Микола (нардеп-регіонал Микола Левченко, — "24") не брав участі у жодному такому заході про відокремлення Донбасу. Немає жодного виступу депутатів від обласної ради...", — каже Соболєв в ефірі "Шустер LIVE".

Він також не радить приїжджати до Запоріжжя, Миколаєва чи Херсону із російським прапором, бо можна переконатися, що "за це буде".

"Стосовно Одеси. Вас не дивує, що після цієї страшної трагедії і тієї, як надалі з’ясовується, провокації, яка відбулася по спаленню живцем людей, немає сьогодні жодної людини, яка готова виходити за таку ідею? Бо родичі тих, кого спалили і люди, які до цього в Одесі страйкували за Новоросію, зрозуміли, що їх використали як живе м'ясо і кинули напризволяще. Тепер розберемося ще, хто їх спалив, і кожне нове свідчення підтверджує страшні факти. Хто ж робив цей підпал будинку, чому він загорівся зсередини, яким чином ці трупи там знайшли?" — аргументує нардеп.

Дивіться: Пряма трансляція "Шустер LIVE" — Вибір Донбасу?