Віктор Федорчак до 2015 року очолював ДСНС Кіровоградщини. Під час керівництва Федорчака, його рідна сестра – Олександра Стасюк – стала співзасновником компанії "Пожежно-технічний захист". Фірма зареєстрована у Кіровограді і надає протипожежні послуги. Зокрема, компанія встановлює пожежну автоматику і передає тривожний сигнал до ДСНС.

Читайте також: Пожежа у таборі "Вікторія": підозрювана розповіла шокуючі подробиці, що передували трагедії

Син Віктора Федорчака – заступник начальника Слідчого управління Національної поліції в Кіровоградській області. У 2016 році слідчий подав порожню декларацію: жодної нерухомості чи транспорту не вказав, заробив лише 105 тисяч гривень.

Слідчий користується коштовним автомобілем Land Cruiser 200, записаним на 86-річну бабусю Клавдію Бірюкову. Цю автівку зафіксували на робочому місці молодшого Федорчака – під управлінням Нацполіції. Також, на Бірюкову записаний іще один Land Cruiser, яким користується батько слідчого, ДСНСник Одещини Віктор Федорчак.

Сама ж Клавдія Бірюкова – це 86-річна бабуся, яка живе у котеджі, яким, згідно декларації, користується сам Віктор Федорчак. Жінка ніколи не мала бізнесу.

Про те, як родина Федорчака отримує мільйонні подарунки – дивіться у розслідуванні.