Суддю звинуваюють у прийнятті не правомірних рішень, причетності до корупційних схем, а також у підкупі членів кваліфікаційної комісії для проходження повторної переатестації.

Читайте також: Суддя, який сім років сидить на лаві підсудних, досі розглядає кримінальні справи

"З учорашнього дня надійшла інформація, що він (Сергій Чванкін, – 24 канал) дав члену комісії певну суму грошей, щоб все вирішилось на його користь, щоб надалі працювати суддею. Ми цього перевертня у мантії хочемо не лише дискваліфікувати, а й притянути до юридичної відповідальності", – наголосив голова ГО "Всеукраїнська народна рада протидії корупції" Анатолій Буднік.


Суддя Сергій Чванкін

Активісти запевняють, що в них є докази, які свідчать про недоброчесність одеського судді. І вимагають розслідувати їх у відповідних актикорупційних органах.

У Вищу кваліфіцікаційну комісію неодноразово подавалися документи, витяги та інформація, які підтверджують правоту громадськості, а також дають законні підстави визнати даного суддю недоброчесним. Бо він використовує власну посаду з метою прикриття, також є питання до його статків та житла,
– сказав юрист Руслан Ткач.

Активісти заявляють, що у Сергія Чванкіна задекларовний будинок на 160 тисяч, але насправді ринкова вартість його – мільйон гривень.

Днями громадські діячі звернулися до керівництва країни і надали факти, на їхній погляд, протиправних дій голови Киїського районного суді міста Одеси. Якщо ж влада не втрутиться, пообіцяли організувати пікети під Адміністрацією Президента.