За словами активістів, участь у ході візьмуть близько 1,5 тисячі осіб, в тому числі представники різних патріотичних організацій Одеси, Києва, Харкова та Дніпра, передає місцеве видання "Южный курьер".

Читайте також: Чорний день для Одеси: чому в 2014-му назад загинули 48 людей

Як вони переконують, захід матиме виключно мирний характер, відтак планують проводити його щорічно.

Як підкреслюється, концепція маршу – не вшанування пам'яті загиблих, а святкування дня перемоги одеситів над "русским миром". За їхніми словами, загиблі в той день люди в Будинку Профспілок самі зробили свій усвідомлений вибір і відповіли за свої вчинки.

"Я не вважаю згорілих там (у Будинку профспілок" людьми", – заявив лідер організації "Вуличний Фронт".

Водночас речники заходу наголосили, що події 2 травня 2014 року в Одесі – "реальна терористична операція в дії", яка за кілька годин назавжди поставила крапку в проросійських поглядах, зробивши цей день пам'ятним.

Також активісти пообіцяли розправитися з олігархатом, зокрема з мером Одеси Геннадієм Трухановим, якого вважають винуватцем інциденту.

Нагадаємо, минулоріч 2 травня в Одесі активісти так званого "антимайдану" вшановували пам’ять загиблих у Будинку профспілок – заходи тоді відбувалися на Куликовому полі, де у 2014-му розташовувався їхній табір, натомість одесити з проукраїнськими поглядами віддали шану патріотам, що загинули під час тодішніх заворушень у місті.