Одразу 5 екіпажів завершили заключну гонку чемпіонату FIA GT в Аргентині

564 Читать новость на русском

Зіпсували собі кінцівку сезону і формально власники титулу: Лукас Лур та Міхаель Крум.

Німці уже гарантували собі першу сходинку у чемпіонаті за підсумками кваліфікації, де також можна зробити кілька залікових балів.

Головні конкуренти: Тьорнер і Мюке на Астон Мартін розбили своє авто ще напередодні кваліфікації, відтак навіть не стартували. Тож єдина інтрига сезону, яка залишалась після рестарту,  кому дістанеться кубок конструкторів. Оскільки Лур і Крум із дистанції зійшли, стайня JR Motorsport могла розраховувати лише на екіпаж Думбрека і Вестбрука.

Утім британці сподівань не виправдали, фінішувавши лише 8-ми. За таких обставин двом представникам "Hexis Rasing" вистачало здобути 23 залікові бали. Із завданням хлопці впорались, як не старались суперники і попри суттєві проблеми із технікою. Пікьйоне із Дюсельдорфом фінішували третіми, а екіпаж Піччіні/Хогенадель приніс до командної скарбнички ще 10 балів, закінчивши гонку на п’ятій позиції.

На мажорній ноті закінчила сезон і китайська команда "Exim Bank Team China", яка завдяки голландцям Бурману і Пасторелі здобула свою дебютну перемогу у чемпіонаті.